Dieta be krakmolo

Dieta be krakmolo

dieta-be-krakmolo

Ši dieta gali sudominti vegetarus,  tačiau vargu ar ją galima laikyti tikrai naudinga sveikatai. Dietoje nėra lėtųjų angliavandenių. Tačiau jūs gaunate cukraus ir greitųjų angliavandenių iš vaisių ir uogų. Sergantiesiems cukralige ši dieta netiks visiškai.

Dieta be krakmolo- kaip jos laikytis?

Šios dietos laikymosi metu jums yra draudžiami bet kokie krakmolo turintys produktai, o taip pat ir  riebalai bei mėsa. Tai yra, jums visiškai draudžiama valgyti makaronus, duoną, bandeles, pyragus, bulves ir visiškai bet kokias  kruopas. Gerti  jums galima tik vandenį ir nieko daugiau. Autoriai šios dietos leidžia laikytis ne ilgiau kaip dvi savaites. Tačiau netgi šios dvi  varginančios savaitės gali prailgti, jeigu tik jūs pasiryšite išbandyti šią dietą. Pažvelgus į dietos sudėtines dalis, galima suprasti, jog ši dieta tikrai sumažins jūsų svorį- juk jums beveik nieko negalima valgyti. Tačiau vargu ar ji padės jums pasijusti geriau kai tikrai numesite svorio. Niekas negarantuoja, jog po šios dietos prarastas svoris nesugrįš- iš esmės, jos metu jūs negaunate lėtųjų angliavandenių ir aktyviai varote sksyčius iš organizmo.

Dietos be krakmolo pavyzdinis meniu vienai dienai

Pusryčiai

Vienas apelsinas  arba  vienas greipfrutas ir 1 stiklinė šviežiai išspaustų citrinos sulčių be cukraus. Sultis turėtumėte skiesti vandeniu- nes ūkiškai tariant, jų grynų neprarysite.

Pietūs

Šviežių vaisių arba šviežių daržovių salotų lėkštelė ( vaisius ir salotas galite rinktis pagal esamą sezoną). Salotas galima pagardinti alyvų aliejumi su citrinų sultimis.

Desertui jums galima suvalgyti  saujelę razinų,  arba džiovintų slyvų, arba  figų arba finikų. Prieš valgant, juos reikėtų pamirkyti vandenyje bent valandą.

Vakarienė

Šviežių daržovių salotos, arba virtos ar garuose  troškintos daržovės. Jums leidžiama pasirinkti iš špinatų, kopūstų, morkų, ropių, kalfiorų. Taip pat vakarienei jums yra leidžiama suvalgyti  vieną saują riešutų ( geriausiai tinka graikiški riešutai, tačiau tiks ir lazdynų ar migdolų riešutai)  ir šiek tiek saldžių vaisių –  vieną obuolį, arba vieną kriaušę,  arba  kelias šviežias ar džiovintas mirkytas slyvas ar vyšnias.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *