Sofijos Loren 3 dienų dieta

Sofijos Loren 3 dienų dieta

Sofija Loren garsėja ne tik savo grožiu bet ir  labai išpuoselėta figūra, kurią jai pavyko išsaugoti neatsisakant pagrindinio italių  dievinamo patiekalo-  makaronų. Net įkopusi į aštuntąją dešimtį, legendinė aktorė vis dar sveria 60 kilogramų, nors ir yra  173 cm ūgio.  Patikėkite, išlaikyti tokį svorį jai sekasi tik atkakliai stebint ką ir kaip ji suvalgo. Garsioji Italijos žvaigždė vis dar  kasdien smaguriauja makaronais, kuriuos vienok, ji valgo tik su šviežiais pomidorais, naminiu  padažu,  arba kitokiais iš daržovių pagamintais padažais. Aktorė, kaip ir visos italės pernelyg nepiktnaudžiauja mėsa, kurios italų virtuvėje  tikrai nėra vartojama pernelyg daug. Ji taip pat valgo daug vaisių, bei daržovių. Ir žinoma, mėgsta šviežiai išspaustų apelsinų sultis.

Aktorės įsitikinimu, net ir pasiekus garbingą amžių, makaronus valgyti tikrai yra galima, tačiau tikrai yra pageidautina sekti suvalgomų kalorijų kiekį bei stebėti  savo suvalgomo patiekalo porcijos dydį. Ji taip pat pataria spagečių  padažams rinktis ne  riebią grietinę, grietinėlę ar  riebų sūrį, bet mažiau riebalų turinčius padažus, sūrius  ir  pagardus, bei prieskonines  žoleles. Italijoje makaronai yra pagrindinis patiekalas, tačiau jie yra gaminami iš kietųjų kviečių grūdų, kurie taip pat ir mažiau tukina.

Trijų dienų Sofijos Loren dieta
Pirma diena

Pusryčiai: 170 g šviežiai spaustų apelsinų sulčių, 1 kietai virtas kiaušinis,
Pietūs:  mėgiamų daržovių salotos (nedidelė lėkštelė)  ir 60 g virtos kalakutienos krūtinėlės ( be odelės) su neriebiu  geltonuoju olandiško tipo sūriu.
Vakarienė: 115 g virtų makaronų su krevetėmis, špinatų salotos užtaisytos nedaug kalorijų turinčiu pagardu ar padažu.
Desertas: 1  šviežias obuolys

Antra diena

Pusryčiai: rupaus malimo grūdų dribsniai su nugriebto ar lieso pieno stikline.
Pietūs:  šviežių vaisių salotos ( nedidelė lėkštė)  su ½ puodelio liesos varškės.
Vakarienė: 115 g virtų  spagečių su 2 kalakutienos frikadelėmis, keli žaliųjų lapinių salotų lapeliai , užtaisyti nekaloringu pagardu ar padažu.
Desertas: 1  šviežia kriaušė

Trečia diena

Pusryčiai: ½ džiovinto raguolio su neriebiu geltonuoju olandiško tipo sūriu
Pietūs: 115 g žaliųjų salotų lapų su virtos vištienos( be odelės)  gabalėliu
Vakarienė: 170 g lazanijos su neriebiu sūriu, didelė šviežių žalumynų lėkštė su pasninkišku pagardu.
Desertas: 2 švieži  persikai.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *