Bananų dieta

1. Variantas  -Bananų  vaisių dieta 


bananai

Šis mitybos planas gali patikti mėgstantiems bananus ir pieną. Jos kūrėjai teigia, jog bananų ir vaisių dietos laikytis nėra labai sunku, nes bananai suteikia sotumo jausmą. Teigiama, jog laikantis bananų dietos per 3 iškrovos dienas galima numesti iki 2.5 kg  nereikalingo svorio. Vienok šis mitybos planas tikrai nėra pilnavertis, todėl piktnaudžiauti juo nederėtų, ypač jeigu jau turite sveikatos problemų. Dieta tikrai netiks sergantiesiems cukralige ir tiems, kurių cukraus kiekis yra linkęs padidėti.

Kaip laikytis bananų dietos?

Per visą dieną jums leidžiama suvalgyti 2 -3 vidutinio dydžio bananus ir išgerti 3 nugriebto ( lieso)  pieno stiklines. Jeigu jūsų  alkio jausmas yra labai stiprus-  peri visą dieną jūs galite suvalgyti iki 8 bananų, tačiau dieta to neskatina ir to daryti nerekomenduoja.

2 Variantas – Bananų gėrimo dieta

Šios dietos taip pat tikrai negalima laikytis ilgiau kaip 2 dienas, tačiau jos entuziastai teigia, jog ji padės numesti iki 3 kilogramų nereikalingo svorio. Vaisių ir medaus mišinys, kurį jums leidžiama gerti  tikrai turi šiek tiek angliavandenių, ir gali suteikti šiek tiek jėgų, tačiau vadinti jį subalansuotu tikrai per drąsu. Šio mitybos plano tikrai nereikėtų naudoti,  jeigu vertinate  savo sveikatą. Ji visiškai netiks sergantiesiems cukralige, lėtinėmis širdies ir kraujagyslių sistemos ar inkstų ligomis. Ji taip pat netiks tiems, kas alergiškas citrusiniams vaisiams ( citrinoms, apelsinams, mandarinams, greipfrutams) ir medui ar bičių produktams.

Dietinio bananų gėrimo receptas

  • 2 didelių apelsinų sultys
  • 1 vidutinio dydžio citrinos sultys
  • 1 arbatinis šaukštelis medaus

Šviežiai išspaustos  vaisių sultys plaktuve yra  sutrinamos su vienu vidutinio dydžio nuluptu bananu. Visas gėrimas turi būti išdalinamas į 4 porcijas, kurias reikia išgerti per visą dieną. Per dieną papildomai jums  dar leidžiama išgerti 1 puodelį juodos kavos arba arbatos. Kava ir arbata yra geriamos visiškai be cukraus ir saldiklių.

Dietos privalumai

Svoris krenta, nes jūs beveik nieko nevalgote.

Dietos trūkumai

Dieta yra nesubalansuota ir drastiška. Ilgai laikantis šios dietos galima pakenkti savo sveikatai. Dietos neturėtų laikytis sergantys lėtinėmis ligomis asmenys.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *