Delčios dieta

Delčios dieta

delcios-dieta

Kuo ypatinga delčios dieta?

Ši dieta nuo kitų skiriasi tuo, kad jos laikomasi pagal mėnulio delčią. Manoma, kad būtent mėnulio delčios metu mūsų kūnui yra  lengviau atsikratyti keletos nereikalingų kilogramų. Taip yra dėl to, kad tuo metu natūraliai mažėja apetitas ir paspartėja medžiagų apykaita. Todėl manoma, jog delčia yra tiesiog idealus metas norintiems laikytis dietos. Be to ši dieta sutampa su natūraliais moters ciklais, todėl pernelyg neišvargina.

Yra kalbama, jog per delčią yra geras  metas chirurginėms operacijoms, dantims taisyti, nes žmogus šiuo metu ne taip stipriai reaguoja į skausmą. Šis  laikas taip pat tinka naikinti karpas (iškart po pilnaties), šalinti nevietoje augančius plaukus, taip pat gerai tuo metu šalinti nuospaudas, įaugusius nagus. Plombuoti ir operuoti dantis. Per delčią taip pat galima pakeisti darbą, gyvenamąją vietą, o gal būt ir jums netinkamą gyvenimo partnerį. Pavasarį per delčią rekomenduojama sėti ir sodinti augalus, kurių vaisiai po žeme, pvz., bulves, morkas, burokus ir panašiai.

Kaip laikytis šios dietos?

Šios dietos yra laikomasi keturias dienas. Iš jų dietos laikytis reikia 2 dienas prieš delčią ir 2 dienas delčios metu.

Delčios dietos valgiaraštis

Delčios dietos valgiaraštis yra kiekvieną dieną vienodas.

8.00  valandą – puodelis arbatos, be cukraus arba su 1 šaukšteliu medaus

10.00 valandą  – 150 gramų virtų ryžių arba 2 virti kiaušiniai

12.00 valandą  – puodelis juodos kavos arba arbatos be cukraus

14.00 valandą – 100 gramų virtos jautienos su daržovėmis

16.00 valandą – 1-2  nedideli obuoliai

18.00 valandą – 150 gramų liesos varškės

20.00 valandą – taurė raudono sauso vyno (arba nesaldinta  kava arba nesaldinta arbata).

Ką jums reikia atsiminti?

Dietos  turi būti laikomasi keturias dienas – dvi prieš mėnulio delčią ir dvi dienas jos metu. Per šias dienas galima numesti apie 4 nereikalingus kilogramus.

Per dieną galima suvalgyti tik nurodytą maisto kiekį. Negalima papildomai vartoti jokių maisto produktų, nei  majonezo ar aliejaus. Valgyti reikia tik griežtai  nurodytomis valandomis. Daržoves galite pagardinti citrinos sultimis ar prieskoninėmis žolelėmis.

Jeigu labai norite,-  jautieną galima pakeisti žuvimi, vištiena arba veršiena. Būtina gerti daug negazuoto vandens ir žolelių arbatos.

Dietos privalumai

Didžiausias delčios dietos privalumas yra tas, kad valgoma dažnai ir po nedaug, todėl nesijaučiate alkanos. Be to, jūsų organizmas pratinamas prie nedidelių maisto porcijų- tai užkerta kelią persivalgymui ateityje. Besilaikiusieji šios dietos sako, kad po šios dietos jautėsi i labai energingi ir žvalūs. Dieta natūraliai paskatina lėtėjančią medžiagų apykaitą. Todėl ji aktuali peržengusioms 30 metų ribą.  Taip pat spėjama, jog ši dieta nesukelia  „Yo-Yo“ (sugrįžtančio svorio) efekto, o jos rezultatai laikosi kelerius metus.

Dietos trūkumai

Ši dieta riboja suvartojamų  angliavandenių kiekį. Gali tikti tik sveikiems asmenims.
Visą dietos laikymosi laikotarpį yra būtina nepamiršti vartoti daug skysčių.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *