SVEIKESNIS MAISTAS- NUORODOS

Sveikesnis maistas tampa šių dienų būtinybe. Ne viskas, ką mes perkame maisto produktų parduotuvėse yra tikrai skanu ar tikrai sveika. Todėl bandome palengvinti visų ieškančių sveikesnio maisto paieškas ir renkame sveikesnio maisto augintojų, gamintojų ir pardavėjų nuorodas. Jeigu Jūs gaminate, auginate, ruošiate sveikesnius maisto produktus ar jais prekiaujate- kviečiame palikti čia savo  nuorodą, kad Jūsų ieškantys pirkėjai lengviau Jus surastų. Ačiū:)

Sveikesnio maisto  produktų gamintojai ir ūkininkai
Lietuvos ekologinių ūkių asociacija (LEŪA)
Lietuvos ekologinių ūkių asociacija (LEŪA) skatina ekologinį ūkininkavimą, sveiko maisto gamybą ir vartojimą, gyvenamosios aplinkos tausojimą. Asociacija – jauniausia ekologinio judėjimo organizacija Lietuvoje. Daugiau apie ekologinių Lietuvos maisto produktų augintojus rasite čia.
Sveikesnio maisto  produktų parduotuvės
Biosala- ekologiškų maisto ir ne maisto prekių parduotuvės
BIO SALOSE rasite:  Ekologišką, natūralią, lietuvišką kosmetiką. Pieno, mėsos, žuvies produktus ir dienos pietus be konservantų, Taip pat ir specializuotus maisto produktus: be gliuteno, be laktozės, be pridėtinio cukraus, supermaistą, žaliavalgių produktus ir kt. Originalias dovanas bei gurmaniškus užkandžius. Saugius aplinkai ir Jums švaros produktus. Pasidomėti siūlomu asortimentu galite čia .
Livinn - sveiki produktai
Parduotuvių grupė „Livinn – sveiki produktai“ prekiauja aukštos kokybės natūraliais ir ekologiškais maisto produktais, natūralia bei ekologiška kosmetika, bei švaros prekėmis. Siūlomas maistas – skanus, kosmetika – veiksminga, švaros prekės – efektyvios. Pasidomėti siūlomu asortimentu galite čia.

 

 

 

 

 

Žirnio krautuvėlė
Gurmaniškų ir ekologiškų prekių parduotuvės. Įmonė bendradarbiauja tik su išskirtiniais mažais ir savo produkciją mylinčiais Lietuvos gamintojais. Taip pat prekiauja kruopščiai atrinktais kokybiškais gurmaniškais ir ekologiškais produktais iš Ispanijos, Italijos, Vokietijos ir Jungtinės Karalystės. Daugelį prekių vežasi patys. Pasidomėti siūlomu asortimentu galite čia 

 

 

 

 

 

Gilės kromelis
Kaimiškas, ekologiškas maistas į namus. Pasidomėti siūlomu asortimentu galite čia
UAB Mėta- Ekologiški produktai
Ekologiški produktai Jūsų mėtiniam gyvenimui. Lietuviški produktai iš lietuviškos žaliavos. Pasidomėti siūlomu asortimentu galite čia
Eko maistas- maisto papildai sportui
Ekologiškos chia sėklos – Ispaninis šalavijas. Pasidomėti siūlomu asortimentu galite čia.
Sveiki produktai- Eko pirk (AMRITA)
Visus paruodamus produktus įmonės darbuotojai importuoja ar gamina patys. Žaliavos gamybai keliauja iš viso pasaulio. Asortimentas nuolat atnaujinamas naujais įdomiais ir perkamais produktais. AMRITA – yran šios įmonės Europos Sąjungoje registruotas prekinis ženklas. Plati AMRITA ekologiškų ir natūralių produktų linija, tai: kruopos, miltai, prieskoniai, džiovinti vaisiai ir riešutai, ekol. kokosų aliejus, himalajų druska ir daug daugiau. Tai yra pačių gaminami produktai. Linija nuolat plečiama. Pasidomėti siūlomu asortimentu galite čia.

 

 

 

 

 

Sinensis - Arbatos iš Kinijos
Arbatos parduotuvėje SINENSIS visos arbatžolės yra tiekiamos iš Kinijos,  tikrai visiškai natūralios, be priedų -ir parduodamos tik šviežiai atsvertos ir supakuotos. Arbatos yra perkamos iš sertifikuotų ir patikimų tiekėjų ir nedideliais kiekiais. Kiekviena arbatos rūšis yra degustuojama prieš parduodant vartotojams. Svetainėje taip pat pateikiama informaciją apie kiekvieną arbatos rūšį ir jos paruošimą. Pasidomėti siūlomu asortimentu galite čia.
Gamtos dovanos
 „Dary Natury“ (lietuviškai – Gamtos Dovanos) atstovai Lietuvoje. Pagrindinė veiklos kryptis yra žolelių rinkimas natūralioje gamtoje, auginimas ir sveiko maisto produktų gamyba. Bendrovė įsikūrusi Lenkijos pietinėje Palenkės vaivadijos dalyjeDidžioji  parduodamų produktų dalis yra sertifikuota Europos Sąjungoje. Sertifikato numeris yra PL-EKO-01-001493, kurį išdavė Ekogwarancja PTRE sertifikavimo įstaiga. Pasidomėti siūlomu asortimentu galite čia
Sulčių ir salotų barai

 

 

 

 

 

Laukinis slėnis
LAUKINIS SLĖNIS – tai šviežių sulčių ir salotų baras+krautuvėlė Tauragėje! Be viso to čia pat kursime ir poilsio kampelį! 🙂 Pasidomėti siūlomu asortimentu galite čia

Comments are closed.